Hakkımızda

Zorlu Otomotiv 20 yıllık deneyimi ve bilgi birikimi ile Dudullu Imes San sitesinde her marka ikinci el araç alım satımıyla, binek ve ticari her marka 0 km aracın spotu alım satımıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

0 km ve ikinci el tüm markaları en hesaplı fiyatlarla satan, satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firmamız siz değerli müşterileri sayesinde otomotiv sektöründe Güvenilir Büyük Bir Marka olmanın gururunu yaşamaktadır. Her zaman olduğu gibi her marka 0 km ve ikinci el araçları yine güvenle en uygun şartlarda en hesaplı fiyatlarla bizden alabilir aracınızla değerinde takas yapabilirsiniz. Hem ikinci elde hem de 0 km araçlarda en uygun banka kredisini, firmaların en uygun kampanyalarını sizin için en avantajlı şartlarda engin bilgi, tecrübe ve deneyimimizden yararlanarak bizimle kullanabilirsiniz.

Kredinizle ilgili tüm işlemleri siz uğraşmadan biz takip edip en kısa zamanda sonuçlandırabiliriz. Her marka araçta kendi araç grubunda uzman satış temsilcilerimiz tarafından gerekli bilgi ve görüşleri alabilir size istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun aracı seçmenizde en gerçek ve doğru bilgilerle danışmanlık yapabiliriz.

Araçlarınızın kasko ve trafik sigortası işlemlerini, diğer her türlü sigorta işlemlerinizi araçlarınızın muamele işlemlerinizi sizin için yapabiliriz. şirketlerinizin filo araç alımlarında, araç kiralamasında yine en uygun fiyatlar bizde…

Bu güne kadar güvenle bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize teşekkür eder bundan sonra da bizi seçip sizlere layık olacagımızı gururla bildiririz.

Yukarı Çık